חידוש אמבטיה

דף הבית/חידוש אמבטיה
חידוש אמבטיה 2017-10-31T15:04:54+00:00

חברתנו מתמחה בחידוש אמבטיות מכל הסוגים והדגמים

אנו מביאים אותנו ניסיון של למעלה משלושים שנים תוך עמידה בכל התקנים הנדרשים. בשורות הבאות תגלו כיצד תוכלו לזכות באמבטיה חדשה ללא תג המחיר הנלווה אליה.

חידוש אמבטיה הוא הפתרון הטוב ביותר עבור כל מי שמעוניין ליהנות מאמבטיה חדשה ללא העלויות הכספיות הכרוכות בקניית אמבטיה חדשה, ההתקדמות המשמעותית שחלה בענף הציפויים וכניסתם של חומרי גלם חדשים הפכה את פעולת החידוש לפשוטה, קלה, אפקטיבית ובעיקר זמינה לכיסו של כל אחד מאתנו.

סבורים שחידוש אמבטיה מחייב הריסת החדר? טועים ובגדול

רבים סבורים ששיפוץ מוצלח של חדר האמבטיה הוא כזה שבמסגרתו מוחלפת כל תכולת החדר, שיפוץ שכזה מחייב הריסה של כל התשתיות הסניטריות ובנייתן מחדש, שיפוץ שכזה אורך לרוב מספר ימים ויוצר קושי רב בשמירה על שגרת היום יום. כיום ניתן לשפץ, לחדש, או לתקן את חדר האמבטיה עד למצב בו לא תזהו אותו כלל.

את תהליך חידוש האמבטיה נהוג לחלק לשלושה שלבים מרכזיים:

השלב הראשון הוא – עיבוד פני שטח האמבטיה, בעזרת מלטשת מכאנית מלוטשים פני האמבטיה להסרת כתמים, לכלוכים ואבק.

השלב השני הוא – מילוי סדקים ושברים ויישום חומר איטום על גוף האמבטיה, חשוב להבדיל בין סדקים בעובי שערה הנראים על פני הציפוי לבין סדקים גדולים המסוגלים להעביר מים דרכם. חומר המילוי מיושם בעזרת התזה, בדרך כלל נדרשות כחמישה שכבות ויותר באזורים בעייתיים. לאחר מכן מיושם חומר בסיס, נדרשות לפחות עשרה שכבות עד לקבלת התוצאה הרצויה, חובה להמתין בין יישום שכבה אחת לשנייה כעשר דקות.

השלב השלישי הוא – יישום צבע, בשלב זה מיושמות בין שתיים לשישה שכבות של צבע, חשוב להתאים את סוג הצבע שבחרתם לסוג צבע הבסיס שבו השתמשתם.
חידוש אמבטיה אורך כיום עבודה ולאחריו יש להמתין לפחות 16 שעות טרם השימוש במים. לאחר החידוש ניתן להשתמש ללא הגבלה בחומרי ניקוי, חומצות וכד'.

ניתן לחדש גם אמבטיות עשויות אקריל (האמבטיות המודרניות ביותר כיום) וזאת או על ידי ציפוי מחדש או במקרה של שבר ניתן לבצע הלבשת אמבטיה גם באמבטיה אקרילית.

חידוש אמבטיה

תהליך חידוש אמבטיה

טיפים למעוניינים לבצע חידוש אמבטיה (רגע לפני שמבצעים את החידוש)

אם האמבטיה אכן עברה ציפוי מקצועי ולא צביעה פשוטה היא ניתנת לניקיון בכל חומרי הניקוי לאמבטיות ואפילו שימוש בצמר פלדה אינו גורם לה נזק.  בציפוי אמיתי יש אפשרות להשתמש אפילו בחומצות חזקות מאד שאינן גורמות נזק לציפוי.

אם הציפוי אכן מקצועי ולא חובבני הרי שהגורם היחיד שעלול להזיק לו הוא השימוש בשטיח נגד החלקה עם כריות יניקה (וואקום ). כריות היניקה עלולות לגרום לתהליך של הינתקות הציפוי מהאמבטיה ולכן מומלץ להשתמש בשטיח נגד החלקה ללא כריות יניקה.

אם מדובר באמבטיה עשוייה פח שהחלה בתהליך החלדה עד למצב של ריקבון הרי שאין אפשרות לבצע ציפוי .
עובי הפח באמבטיה מפח הוא פחות ממילימטר אחד ולכן כשהחלודה פורצת קשה מאד להילחם בה ובמקרה כזה הפתרון הוא הלבשת אמבטיה אקרילית חדשה על האמבטיה הישנה.
מדובר בפתרון יקר יותר אבל בהחלט מוצלח ופותר את בעיית ההחלדה לשנים רבות. ההלבשה זהה לפעולה של החלפת האמבטיה ויתרונה במחירה הזול לעומת עקירת האמבטיה הישנה.

המלצות אחרונות בנושא

"אבי מחברת דור אמבטיות ביצע לי חידוש לאמבטיה ישנה שעמדה מעל 18 שנה אצלי בבית, אני בהלם שהתוצאה של החידוש יצאה כזאת מקצועית ובסיכומו של עיניין זה עלה לי כמה מאות שקלים"

"בהתחלה שאבי הציע לי חידוש במקום החלפה ושבירה של האמבטיה הקיימת לא הבנתי מה הקטע כאן.. אבל אחרי שזו בוצע אני מרוצה מאד מהמראה החדש, ובכלל שלא הוצאתי בסוף אלפי שקלים כמו שחשבתי".

השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונציג יחזור אליכם בהקדם!