השיטות הטובות ביותר

//השיטות הטובות ביותר
השיטות הטובות ביותר2018-12-15T19:45:53+02:00

ישנן שיטות שונות לשיפוץ האמבטיות הישנות

השיטות השונות מתחילות מהחלפה מלאה של האמבטיה דרך ציפוי האמבטיה הישנה ועד להלבשת אמבטיה אקרילית חדשה על האמבטיה הישנה.

החלפת האמבטיה הישנה בחדשה תוך פירוק האריחים והאינסטלציה הישנה ובניית האמבטיה מחדש היא הפתרון המתאים למי שהפרוטה מצויה בכיסו ואינו נבהל מהוצאה כבדה שעלולה להגיע לסכומים שבין 20000 שח ל25000 שח בשיפוץ סטנדרטי של חדר האמבטיה.

אפשר בקלות להגיע לסכומים גבוהים בהרבה ברכישת מוצרים יקרים כמו אמבטיות מיוחדות, גקוזי גדול, כיורים מיוחדים ועוד אביזרי יוקרה.

ציפוי אמבטיה או שיפוץ כזה גם אורך זמן רב ומעורבים בו בעלי מקצוע רבים, בנאי, שרברב, רצף, צבעי ועוד והוא כרוך בלכלוך רב ובצורך לפנות את פסולת הבנייה והוא יחסית מסובך.

ציפוי אמבטיה

ניתן לצפות את האמבטיה בציפוי מיוחד הכולל ערכוב של חומרים מיוחדים במטרה אחת לחדש את האמבטיה ולשמר אותה לעוד עשרות שנים קדימה.

במהלך הציפוי אנו מלטשים את האמבטיה ליטוש מכני ולאחר מכן ליטוש כימי על מנת להסיר את הליכלוך ואז מייבשים את האמבטיה.

ציפוי אמבטיה בתל אביב אחרי
הלבשת אמבטיה בתל אביב - אחרי

לאחר הייבוש אנחנו מתיזים בין 4-5 שכבות בסיס המהוות  תשתית להתזה של עוד 20-25 שכבות של חומר ציפוי מיוחד. כל התהליך לוקח עד 3 שעות והוא יחסית זול מאוד לעומת שיטת ההלבשה.

הציפוי מתאים במיוחד לדירות שכורת ולמי שאין ידו משגת לבצע שיפוץ אמבטיה מלא ובכל זאת מעוניין לשדרג את האמבטיה

הלבשת אמבטיה

האפשרות הבאה בשיפוץ האמבטיה היא האפשרות של טכניקת הלבשת אמבטיה, שבמהלכה מולבשת אמבטיה אקרילית חדשה על האמבטיה הישנה ומכסה אותה לחלוטין כך שהאמבטיה הישנה נעלמת והצרכן מקבל אמבטיה חדשה לגמרי במקום האמבטיה הישנה .

ההלבשה אורכת בסביבות שלוש שעות עבודה והיא כוללת ביקור ראשון בן 10 דקות שבמהלכו נלקחות המידות המדויקות של האמבטיה הישנה ולאחריו או באותו היום או למחרת מגיעים לביצוע העבודה עצמה.

האמבטיה החדשה שעשויה בדרך כלל מחומר אקרילי (ישנם סוגים שונים ) אינה מחלידה לעולם וניתן לנקות אותה עם כל חומרי הניקיון הסטנדרטיים.

בניגוד לאמבטיות האמאייל הרגישות לחומצות האקריליות אינן רגישות לחומרי ניקיון חזקים ולחומצות. אין ספק ששיטת ההלבשה שינתה את עולם שיפוצי האמבטיות.

עלות הלבשת אמבטיה ממוצעת

עלות ההלבשה נמוכה יחסית ונעה בין 1400 שח ל1800 שח בהתאם לסוג האמבטיה. האפשרות הנוספת היא לשפץ את האמבטיה הישנה על ידי ציפוי האמבטיה הישנה מחדש.

מדובר בתהליך שאורך כשלוש שעות עבודה ובמהלכו האמבטיה הישנה עוברת פעולות של ליטוש מכני וכימי ולאחר מכן מותזים עליה חומרי ציפוי מתקדמים בשכבות רבות (עד 25 שכבות) של חומרי ציפוי מתקדמים שעשויים מחומרים מרוכבים המאפשרים את ניקוי האמבטיה בכל חומרי הניקיון ואפילו חומצות חזקות אינן מזיקות לציפוי החדש.

עלותו של ציפוי אמבטיה אינה עולה על מאות אחדות של שקלים והיא מאפשרת תוך זמן קצר מאד ובהשקעה נמוכה לקבל אמבטיה חדשה.

הלבשת אמבטיה2
הלבשת אמבטיה
פרויקט הלבשת אמבטיה בראשון לציון3

השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונציג יחזור אליכם בהקדם!

WhatsApp שלחו הודעה