הלבשת אמבטיה

/הלבשת אמבטיה
הלבשת אמבטיה2018-12-17T21:33:19+02:00

החלפת אמבטיה ישנה בחדשה

הלבשת אמבטיה היא למעשה החלפת האמבטיה הישנה באמבטיה חדשה, במהלך ההלבשה מכניסים לתוך האמבטיה הישנה אמבטיה חדשה שעוטפת את האמבטיה הישנה מכל צדדיה כולל הדפנות.
האמבטיה הישנה נעלמת ואת מקומה תופסת האמבטיה החדשה.

ברוב המקרים האמבטיות הישנות הן אמבטיות עשויות פח שהן האמבטיות שהורכבו בבתים משנות השמונים ועד היום ובגלל עוביין הדק נוטות להחלדה עד כדי יצירת חורים, או אמבטיות מיציקת ברזל שהן האמבטיות הישנות שהורכבו בארץ מקום המדינה ועד לשנות השמונים.

הלבשת אמבטיה בתל אביב - לפני

סרטון תדמית הלבשת אמבטיה על ידי צוות דור אמבטיות

חשוב לדעת: אמבטיות להלבשה הן אמבטיות שמיוצרות ביצור מקומי בארץ כשההבדלים ביניהן הוא המפעל המייצר אותן וכמובן בסוג החומר שממנו מיוצרת האמבטיה. אין יבוא של אמבטיות המיועדות להלבשה מחו”ל. בנוסף לשום אמבטיה להלבשה אין אישור מכל סוג שהוא או תקן כלשהוא מהסיבה שבישראל אין תקן לאמבטיות.

יצרן או משווק של אמבטיות להלבשה שטוען שברשותו אמבטיות מיבוא או בעלות תקן גורם להטעיה. מסיבות אלו רצוי להקפיד ולרכוש אמבטיות באיכות טובה מחומרים טובים כדי ליהנות מהאמבטיה לאורך זמן.

תמונות של הלבשת אמבטיה לפני ואחרי על ידי צוות דור אמבטיות

ממה עשויה האמבטיה החדשה?

אמבטיה להלבשה עשויה מחומרים מרוכבים על בסיס פולימרים (תרכובות פלסטיק) והן מחוזקות מצידן החיצוני בסיבי זכוכית ופוליאסטר. האמבטיות עשויות מאקריל, פוליקרבונט או פלקסי גלאס והן עמידות בכל חומרי הניקיון וכמובן אינן מחלידות לעולם.

הלבשה לאמבטיה – דור אמבטיות

המרווח בין האמבטיה החדשה לישנה ממולא בחומר דחוס ומבודד והאמבטיה החדשה קשיחה מאד וחזקה. אורך החיים של אמבטיה להלבשה שהותקנה בצורה מקצועית יכול להגיע לעשרות שנים. יש לקחת בחשבון שהלבשת אמבטיה מקטינה מעט את גודל האמבטיה בסנטימטרים בודדים מכל צד.

הלבשת אמבטיה אורכת בדרך כלל עד שלוש שעות עבודה וכבר לאחר 12 עד 15 שעות ניתן להשתמש באמבטיה החדשה. ישנן כמה סוגי אמבטיות, וניתן להשיג אותן במספר גוונים, לבן, פרגמונט (קרם בהיר), או אפור.

הלבשת אמבטיות ברמת האיכות הגבוהה ביותר כולל התקנה

ההתקנה חייבת להתבצע על ידי מומחה להתקנות כדי לקבל עבודה מדוייקת שכן יש לערוך חישובים מדויקים לקבלת התאמה מלאה בין האמבטיה הישנה לחדשה.

לקבלת מידע נוסף על מחיר של הלבשת אמבטיה התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.

בחברת דור אמבטיות אנו מלבישים אמבטיות חדשות על אמבטיות ישנות כבר מעל לעשרים וחמש שנה לשביעות רצונם של לקוחותינו הרבים.

השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונציג יחזור אליכם בהקדם!

WhatsApp שלחו הודעה