צביעת אמבטיה

/צביעת אמבטיה
צביעת אמבטיה2018-12-13T23:52:44+02:00

צביעת אמבטיה על-ידי חברת מקצועית

דור אמבטיות מבצעת למעלה משלושים שנה צביעת אמבטיות וחידושן בכל רחבי הארץ.
כל חומרי העבודה בעלי תו תקן של מכון התקנים. צביעת אמבטיה היא הפעולה של חידוש האמייל הפגום באמבטיה.

חלק גדול מהאמבטיות נפגמות עם השנים כתוצאה משימוש לקוי, נפילת חפצים כבדים, ניקוי בעזרת חומרים חומציים חזקים ומבלאי טיבעי הנובע מעיפות החומר.

צביעת אמבטיה מיועדת בעיקר לאמבטיות יציקה ישנות (האמבטיות שהורכבו בבתים משנות החמישים ועד לשנות השמונים) ולאמבטיות פח חדשות בתנאי שאינן רקובות.

לפני צביעת האמבטיה

אחרי צביעת האמבטיה

לפני ציפוי
אחרי ציפוי

האם לצבוע אמבטיה רקובה?

אם האמבטיה רקובה אין טעם לבצע צביעת אמבטיה או ציפוי אמבטיה ורצוי לחשוב על הלבשת אמבטיה שבמהלכה מורכבת אמבטיה חדשה בתוך האמבטיה הישנה ללא שבירות ופעולות בנייה.

תהליך צביעת אמבטיה הוא תהליך יחסית קצר ומשתרע על שלוש שעות בלבד. במהלך הצביעה האמבטיה עוברת סדרת פעולות המכינות אותה לקראת הציפוי והכוללות ליטוש מכני בעזרת מלטשת חשמלית ולאחר מכן ליטוש כימי הכולל ניקוי האמבטיה מלכלוך ושומנים ואז ייבוש האמבטיה בלחץ אוויר ורק אז מתחילה הצביעה הבסיסית של 4 או 5 שכבות חומר בסיס המהווה תשתית לציפוי עצמו הכולל מעל 20 שכבות של חומר ציפוי אמיתי המורכב ממספר מרכיבים משולבים זה בזה.

בגמר הצביעה מוסרים כל הכיסויים להגנת האמבטיה, השאריות נאספות והלקוח מקבל אמבטיה חדשה ונוצצת שעומדת בכל חומרי הניקיון כולל חומצות חזקות וכריות ניקוי כמו סקוטש ברייט.

השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונציג יחזור אליכם בהקדם!

WhatsApp שלחו הודעה